پاتایا

پاتایا

شهر ساحلی پاتایا که بعد از بانکوک ، شناخته شده ترین و پر طرفدارترین مکان برای گردشگران تایلند است. در ۱۶۵ کیلومتری جنوب شرقی بانکوک واقع شده است. پاتایا به سواحل زیبا و شنی ، سرگرمی های جذاب ، مناطق دیدنی و تفریحات شبانه خود شهرت زیادی دارد. سواحل مرکزی شهر کوچک پاتایا به دلیل نزدیکی به واکینگ استریت Walking street بسیار شلوغ و پر تردد امام سواحل شمالی و جنوبی این شهر آرامش بیشتری داشته و محل مناسبی برای اقامت خانواده ها می باشد. برای رفت و آمد در پاتایا می توان از وانت هایی که به عنوان تاکسی کار می کنند . استفاده کرده یا موتور سیکلت کرایه کرد.
دیدنی های پاتایا
معبد حقیقت در پاتایا
معبد حقیقت در پاتایاساختن این ساختمان که در ساحل لائم راچاوت Laem Ratchawet در جاده ناکلوا Na Klua در شمال پاتایا واقع شده است ، در سال ۱۹۸۱ توسط لک ویریافان ، موسس شهر قدیمی ساموت پراکان Samut Prakan شروع شده و امروزه دارای ابعاد بسیار بزرگی است. این بنا تماما از چوب ساخته شده و دارای کنده کاری های معماری می باشد. در این بنا موفقیت های انسان با حقایق فلسفی و مذهبی بیان شده است. این معبد هر روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر پذیرای مهمانان گرامی می باشد.

پارک چالوئم فراکیات در پاتایا
پارک چالوئم فراکیات در پاتایاChaloem Phra Kiat Park این پارک که در جاده فراتامناک Phra Tamnak در پایین خائو پاتایا Khao Pattaya قرار گرفته ، به منظور بزرگداشت شصتمین سالگرد تولد در تاریخ ۵ دسامبر ۱۹۸۷ منظور گردیده است. باغها درای چندین نوع گیاه و گل می باشد. این پارک همچنین امکاناتی برای تمرین و پیاده روی را نیز فراهم کرده است.
خائو فراتمنک در پاتایا
خائو فراتمنک در پاتایاKhao Phra Tamnak این تپه کوچک که به خائو فرابت Khao Phra Bat نیز مشهور است دارای قله ای است که با آسفالت پوشیده شده است و مناظر شهر و بندر پاتایا را قابل ملاحظه می سازد. این مکان پیشرفت کرده است و هم اکنون ایستگاه رادیو ۵ سوتور So To Ro می باشد که مجسمه کرومولانگ چامفونChumphon Kromluang پدر نیروی دریایی سلطنتی تایلند نیز در آنجا قرار دارد. تصویر بودا هم در فراز تپه قرار گرفته است.
صخره راک پارک دایناسور
صخره راک پارک دایناسوردر ۴ کیلومتری جنوب پاتایا در جاده سوخومویت Sukhumvit واقع شده است که به شما امکان رودررویی با موجودات کهن ۲۰۰ میلیون ساله همچون تیرانورروس رکس ، ولسی رپکتور و پتینوزاوس را می دهد. در اینجا شما در میان دایناسورها چرخ می زنید و برای شما تصور زمین تا ۶ بعد از ظهر پذیرای بازدیدکنندگان می باشد.
کوفائی پاتایا
کوفائی پاتایاKo Phai این جزیره در فاصله ۱۴ کیلومتری غرب پاتایا و ۷ کیلومتری کولن با ساحلی زیبا و شنی سفید قرار گرفته است. این جزیره که تحت نظر نیروی دریایی سلطنتی تایلند قرار دارد یکی از خارق العاده ترین نواحی غواصی دارای تپه های مرجانی شگفت در پاتایا می باشد. دسترسی به مرکز توریست Ko Phai واقع در هتل فیلیپر لاج Flipper Lodge مرکز پاتایا نیز بسیار آسان است.
کوساک پاتایا
کوساک پاتایا Ko Sakدر ۱۰ کیلومتری غرب پاتایا و در فاصله ۶۰۰ متری کولن ، این جزیره کوچک با ساحل شنی واقع شده است. امکان اقامت شبانه نیز در این جزیره وجود دارد.
کولن پاتایا
کولن پاتایاKo Lan در ۸ کیلومتری پاتایا قرار دارد و ظرف ۴۵ دقیقه یا کشتی یا ۱۵ دقیقه با قایق سرعتی به آنجا خواهید رسید . مساحت این جزیره ۲ کیلومتر در ۵ کیلومتر است و دارای چندیدن ساحل شنی سفید مانند : هات تاوان Hat ta Wean ، هات لائم تیانHat Laem Thian و هات تنگ لانگ Hat Thong Long می باشد که آخرین آن دارای تپه های مرجانی است. توریستها می توانند به شنای زیر آبی بپردازند و از طریق قایق های کف شیشه ای از مناظر مرجانی لذت ببرند.

هات ونگ فراچان پاتایا
هات ونگ فراچان پاتایاHat wong Phrachan این ساحل از یک کیلومتری که در شمال خلیج پاتایا قرار گرفته است دارای ورودی مشترک با هتل مرکزی ونگ آمات Wong Amat می باشد. این مکان آرام، محیطی خوب برای شنا کردن و استراحت است.
هات جمتین پاتایا
هات جمتین پاتایاHat Jomtien ساحلی است به طول ۶ کیلومتر که در بالای پاتایا قرار گرفته است و توجه موج سواران و ورزشکاران آبی را به خود جلب می کند. این ساحل از ساحل پاتایا آرامتر و ساکت تر است. هتل ها و دیگر مکان های آسایش و استراحت در طول ساحل قرار گرفته اند.
ساحل پاتایا
ساحل پاتایاساحل پاتایا ، آمفونگ لامونگ Amphoe Bang Lamung است که یک جاده در جنگل های استوایی همجوار است. در قسمت شمالی این ساحل خلوت ، سکوت خاصی حکم فرماست و مکانی عالی برای شنا کردن ، استراحت و ورزش های متعدد و متنوع آبی مهیا است. قسمتهای مرکز ی و جنوبی نیز مملو از هتل ، رستوران ، فروشگاه ، فروشگاههای سوغاتی ، کلوپ های شبانه و دیگر مکان های تفریحی می باشد.
باغ گرمسیری گلها در پاتایا
باغ گرمسیری گلها در پاتایاباغ بسیار زیبا با گیاهان زیبای گرمسیری مانند کاکتوس و گیاهان زیبای در این منطقه می باشد.
راه آبی لومنان جون
راه آبی لومنان جونLumnam Jone Water Way راه آبی لومنان جون که سر چشمه رودخانه کوای است ، در آمفو سری ساوات Amphoe Sri Sawat واقع شده و فضایی زیبا و آبی زلال دارد. برای رسیدن به لومنان جون باید حدود پنج ساعت راه را باقایق ، از سری ناکارین پن Sri Nakarin Pan طی کرد؛ یا چندین ساعت پیاده روی کرد.
پارک سومدت فراسری ناخارین
پارک سومدت فراسری ناخارینSomdet Phra Sri Nakharin این پارک در نه کیلومتری خارج شهر ، در دانشکده کشاورزی تامبون نونگ یا Agriculture College . Tombon Nongya واقع شده است. به خاطر داشتن تخته سنگ های بزرگ ، به باغ سنگی ، Stone Garden و پارک سنگی Stone Park نیز معروف است. شکل بسیاری از این تخته سنگ ها شبیه حیواناتی است که در این ناحیه پراکنده اند. این سنگ ها در اثر عوامل طبیعی و گذشت زمان تغییراتی کرده اند و به شکل های عجیب و غریبی در آمده اند.
پل بالای رود کوای
پل بالای رود کوایBridge Over The kwai این پل آهنی که در سه کیلومتری کانچانابوری واقع شده، یکی از جاذبه های مهم این شهر است. این پل ، بخشی از حادثه راه آهن مرگ در برمه Death Railway است که طی آن ، حدود صد هزار نفر از کارگران آسیایی ، در حین ساخت راه آهن کشته شدند.
گذرگاه هلفایر
گذرگاه هلفایر Hellfire Pass گذرگاه هلفایر ، بخشی از راه آهن مرگ است که در طول جنگ جهانی دوم ، پوهای Pows اسرای جنگ استرالیایی و بریتانیایی آن را ساخته اند. ساخت این گذرگاه که ۷۳ متر ، طول و ۲۵ متر ارتفاع دارد ، در سال ۱۹۴۳ شروع شد و پس از سه ماه به پایان رسید. در طول ساخت این گذرگاه ، بیش از هفتاد در صد اسیران ، جان خود را از دست دادند.
مزرعه تمساها در پاتایا
مزرعه تمساها در پاتایادر ۹ کیلومتری شهر ساحلی پاتایا واقع شده است که بیش از ۱۰۰۰ کروکودیل را در خود جای داده است. حیوانات دیگری هم از جمله فیل ها، گربه ماهی های غول پیکر،مارماهی هایی از آمازون، گونه هایی از اسب ها و خرس های کمیاب، شیر، ببر، شتر و آهو در این پارک وجود دارند. هر روزه نمایشی جذاب و هیجان انگیز از کروکودیل ها نیز اجرا می گردد.
دهکده فیل ها در پاتایا
دهکده فیل ها در پاتایادهکده فیل ها در سال ۱۹۷۳ برای مراقبت از فیل هایی که از کارافتاده شده اند و دیگر توانایی کارهای سنگین در جنگلهای تایلند را ندارند ساخته شد. در اینجا فیل ها آزاد هستند و به دقت ار آنها مراقبت می شود. نمایش هایی همچون فوتبال فیل ها، رژه فیل ها و فیل سواری در جنگل در این مکان اجرا می شود.
آکواریوم در پاتایا
آکواریوم در پاتایادنیای زیر آب پاتایا بسیار زیبا و بسیار آرامش پذیر است که در این آکواریوم ماهی ها و موجودات دریایی بسیار زیبا موجود می باشد.
باغ وحش ببرها پاتایا
باغ وحش ببرها پاتایادر ۹ کیلومتری شهر پاتایا واقع در این باغ وحش بیش از ۲۰۰ ببر بنگال و تمساح و در کنار آن نیز گونه های مختلف حیوانات وجود دارد که بسیار سرگرم کننده و زیبا است.
آب و هوای پاتایا
در دسامبر آب و هوای پاتایا به حدودا ۴/۶ درجه بالای صفر می رسد و در اکتبر میزان بارندگی ۶/۲۴۲ میلی متر در دسامبر درجه حرارت ۲/۲۲ و در آوریل ۹/۳۲ میلی متر می باشد. طبق معمول همیشگی آب و هوای تایلند گرم است و بارندگی شدیدی در بعضی وقتها پیش می آید که گردشگران عزیز از باران شدید و ناگهانی حریت زده می شوند.
مراکز خرید پاتایا
مرکز خرید ایرانیان پاتایا
مرکز خرید ایرانیان پاتایادر خیابان ساحلی شهر پاتایا واقع شده است و انواع کیف و کفش و پوشاک و… خرید و فروش می شود. مرکز خرید ایرانیان هم یکی دیگر از بزرگترین مراکز خرید پاتایا می باشد.

مرکز خرید ایرانیان گوگوش پاتایا
مرکز خرید ایرانیان گوگوش پاتایادر این مرکز پوشاک کیف و کفش و لوازم آرایش خرید و فروش می شود. گردشگران ایرانی عزیز می توانند با فروشندگان ایرانی صحبت کنند و برند یا مارک مورد علاقه خود را انتخاب و خرید کنند.
مرکز خرید توکام پاتایا
مرکز خرید توکام پاتایا در این مرکز خرید لوازم الکترونیک ، موبایل و لوازم کامیوتر و… خرید و فروش می شود. توکام واقعا یکی از بزرگترین مراکز خرید پاتایا می باشد که مانند مرکز خرید ایرانیان خودمان می باشد.
مرکز خرید مایک پاتایا
مرکز خرید مایک پاتایا این مرکز خرید در واکینگ قرار گرفته و در سال ۱۹۹۰ تاسیس شده است و ۵ طبقه دارد و محل خرید و فروش طلا و جواهرات ، سخت افزار ، کامپیوتر و تجهیزات الکترونیکی می باشد این مرکز خرید هم مانند مراکز خرید دیگر پاتایا جذاب می باشد.
مرکز خرید اوت لت پاتایا
مرکز خرید اوت لت پاتایااین مرکز خرید در خیابان ساخومویت و نبش خیابان تپراسیت پاتایا می باشد که در این مرکز خرید البسه – پوشاک و چرم و … می باشد. اوت لت هم گرچه بزرگ نیست بلکه بسیار پر زرق و برق می باشد خانم هاو آقایان اما بیشتر خانم ها خرید خوبی از این مرکز خرید می توانند داشته باشند.
مرکز خرید لوتوس پاتایا
مرکز خرید لوتوس پاتایااین مرکز خرید در خیابان پراتونمک هیل واقع گردیده است و مرکز فروش برندهای معروف بازار می باشد که این مرکز خرید هم مانند بیگ سی هر از چند گاهی off می خورد. بسیار جذاب می باشد.
مرکز خرید بیگ سی پاتایا
مرکز خرید بیگ سی پاتایااین مرکز خرید در میدان دلفین پاتایا قرار گرفته است و محصولات فروشی البسه و لوازم برقی – پوشاک و مواد غذایی و لوازم خانگی به فروش می رسد و در ماه های مختلف Off می خورد و قیمت اجناس ارزانتر به فروش می رسد.
مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایا
مرکز خرید سنترال فستیوال پاتایااین مرکز خرید در سال ۲۰۰۹ افتتاح گردیده است و در خیابان واکینگ در کنار ساحل پاتایا واقع گردیده است و بزرگترین مرکز فروش پوشاک ، چرم و … پاتایا می باشد. در این مرکز خرید با مارک جذاب D&G ، Sport ، Puma بیشتر آشنا می شوید. سنترال فستیوال بسیار بزرگ و محل خرید و فروش و برندهای معروف می باشد مانند فروشگاه رفاه ما ایرانیان.

رستوران های ایرانی در پاتایا
رستوران و سلف سرویس ایرانی گوگوش پاتایا
رستوران و سلف سرویس ایرانی گوگوش پاتایادر این رستوران غذاهای لذیذ ایرانی به فروش می رسد گردشگران ایرانی می توانند در این رستوران غذاهای ایرانی را با ۱۹۹ بات خرید کنند.آدرس : خیابان ساحلی پاتایا بین خیابان ۱۱ و ۱۲ روبروی مرکز خرید ایرانیان تلفن تماس : ۰۸۵۲۸۷۶۵۰۲
رستوران البرز پاتایا
رستوران البرز پاتایاقطعا شلوغ ترين رستوران ايراني پاتايا است و همواره انتخاب اول توريست هاي ايراني نيز به حساب مي آيد شما مي توانيد در اين رستوران علاوه بر صرف غذاهاي خوشمزه ايراني كارهاي ضروري را هم انجام دهيد زيرا مديريت اين رستوران اين امكان را براي مسافران ايراني ايجاد كرده است كه بتوانند كارهاي نظير ركامفرم بليط و يا حتي عقب انداختن تاريخ پرواز خود را هم انجام بدهندآدرس : خيابان اول بيچ كوچه ۱۲ جنب هتل سنترال پاتاياتلفن :۰۳۸-۴۱۴۱۴۲
رستوران تهران پاتایا
رستوران تهران پاتایا موقعيت عالي اين رستوران به همراه تبليغات گسترده در شبكه هاي فارسي زبان باعث شده است كه هميشه مسافران ايراني در اين رستوران حضور داشته باشند و لذت خوردن غذاي كاملا ايراني را در پاتايا تجربه كنندآدرس: جنب وايكينك استيريت- ابتداي خيابان دوم
رستوران پرديس پاتایا
رستوران پرديس پاتایابله درست حدس زديد شعبه پاتايا رستوران پرديس يكي از زيباترين رستوران هاي پاتايا به حساب مي آيد كه يك غذاي ناب ايراني را مي توان در آن پيدا كرد لوكيشن اين رستوران شايد در نگاه اول چندان جالب بنظر نيايد اما قطعا همجواري با هتل گلدن بيچ كه يكي از هتل هاي ماركت ايراني محسوب مي شود باعث شده كه جزو رستوران هاي مورد علاقه ايرانيان محسوب مي شودآدرس:انتهاي خيابان دوم جنب هتل گلدن بيچتلفن: ۱۶۹۴۱۱-۳۸۶۶
رستوران نايب پاتایا
رستوران نايب پاتایامسافران ايراني كه در ساحل جمتين حضور دارند وقتي مي خواهند به ساحل بيچ و خيابان وايكينگ تشريف بياورند اين رستوران را در مسير خود مشاهده كرده اند يك رستوران با كوبيده هاي استثنايي كه مشتريان خارجي را نيز به خود جلب مي كندآدرس: خيابان دوم- خيابان پارتامانك نرسيده به پل
پوکت
پوکت که با نام مروارید دریای آندامان نیز شناخته می شود. به سبب سواحل زیبای خود و غواصی در آب های شفاف آن شهرت دارد. بیش از این جزیره را جنگل قرار گرفته و از شمال تا جنوب آن کوه هایی کشیده شده اند.پوکت بزرگترین جزیره تایلند و مهم ترین استراحتگاه برای تعطیلات در تایلند و آسیاست. بهترین و معروف ترین سواحل جزیره پوکت در کناره غربی آن قرار دارند و پاتونگ Patong و کارون Karon از جمله محبوب ترین این سواحل به شمار می روند. ساحل پاتونگ بسیار وسیع است و اغلب مراکز خرید پوکت و نیز خیابان مشهور بنگلا bangla در مرکز آن قرار دارند. در غرب پوکت مراکز غواصی متعددی وجود دارند و محدوده کار آنها نیز در جزیره های کوچک اطراف پوکت است که از لحاظ مرجان های زیبا و موجودات دریایی شهرتی جهانی دارند. در پوکت، قایق رانی و موج سواری نیز بسیار طرفدار دارد.
دیدنی های پوکت
جزیره فی فی در پوکت
جزیره فی فی در پوکت این جزیره یکی از زیباترین جزایر گرمسیری جهان و اصلی ترین جاذبه های توریستی تایلند می باشد سراسر جزیره فی فی را صخره های آهکی و ساحل شنی و غارهای پنهان پوشانده است ، از پوکت به این جزیره روزانه قایق های زیادی روانه می شوند فی فی در ۴۸ کیلومتری پوکت می باشد و کلا شش جزیره را شامل میباشد که دو جزیره مهم فی فی کوچک و فی فی بزرگ از مهم ترین جزایر مهم فی فی می باشند در فی فی بزرگ مسلمانان تایلند زندگی می کنند.
سیمان کاباره پوکت
سیمان کاباره پوکتاین کاباره ها در ساحل پاتانگ خیابان سیریراچ برگزار می شود و این نوعی بازی توسط مردان اجرا می شود و با نور و صدا و رنگارنگ نمایش داده می شود. برنامه نمایش ۲ دوره برگزار می شود ۳۰/۱۹ و ۳۰/۲۱ می باشد.
پوکت فانتاسلی پوکت
پوکت فانتاسلی پوکتاین مکان در ساحل کامالا قرار دارد و اینجا با جاذبه های فرهنگی شناخته می شود و با ارائه هنر و فرهنگ تایلند که با تکنولوژی مدرن نمایش داده می شود. رستوران و سوغات فروشی و صنایع دستی اتاق بازی در آن قرار دارد. نمایش جالب و دیدنی عبارت است از نمایش و فرهنگ آن و با استفاده از تکنولوژی ویژه می باشد.
جزیره یویای پوکت
جزیره یویای پوکت این جزیره در شهر پانگوا قرار دارد ولی از طریق پوکت به این استان راحت تر می رسیم. این جزیره دارای ساحلی مناسب برای آب بازی می باشد. بالای جزیره روستایی است که ماهیگیران زندگی می کنند و مهمان خانه ها وجود دارد و گردشگران می توانند وضعیت زندگی مردم را ببینند. با مشارکت در فعالیت روزمره مانند : ماهی گیری و دوچرخه سواری و مطالعه در طبیعت زندگی آنها را ببینند. هتل خصوصی هم برای پذیرایی از گردشگران وجود دارد.
جزیره ناخانای پوکت
جزیره ناخانای پوکتاین جزیره یک جزیره کوچک است که در سمت شمال شرق پوکت قرار دارد . این جزیره معروف به جاذبه های پرورش مروارید است گردشگرانی که با تور آمدند می توانند باغ پرورش مروترید را بازدید کنند. در این جزیره مغازه برای فروش مروارید و رستوران غذای دریایی وجود دارد. ساحل آن مناسب برای استراحت و آب بازی است و گردشگران می توانند در طول سال به اینجا بیایند و جهت سفر به این جزیره باید قبل از سفر با شرکت تور برای رزرف اتاق هماهنگ کنند.
جزیره نارگیل پوکت
جزیره نارگیل پوکتاین جزیره در شرق جزیره پوکت قرار دارد و مسافران می توانند با قایق سواری از لیم هین در زمان ۱۵ دقیقه به این جزیره برسند. مردم این منطقه اکثریت به ماهی گیری اشتغال داشتند و راه ها برای مطالعه در طبیعت هم وجود دارد و مسافران و پژوهشگران می توانند با پیاده روی یا با دوچرخه سواری به این راه ها بروند و اگر می خواهند ماهی بگیرند و با قایق هایی که مردم آن را به اجاره می گذارند به دریا بروند. در این جزیره مهمان خانه هم وجود دارد.
جزیره مای تان پوکت
جزیره مای تان پوکتاین جزیره انواع مرجان های دریایی زیبا را دارد و آب دریا مناسب برای آب بازی و غواصی می باشد و در بالای جزیره مکان های استراحت وجود دارد
شام در کشتی در پوکت
شام در کشتی در پوکت سفر با کشتی بر روی رودخانه چائوپرایا در بانکوک، شیوه خوبی برای تماشای جاذبه های ونیز شرق است. این عنوانی است که اروپاییان در مورد بانکوک به کار می برند زیرا علاوه بر جریان داشتن رودخانه چائوپرایا Chao Phraya در این شهر، کانال های بسیاری نیز در آن وجود دارند. صرف شام بر روی کشتی گراند پرل Grand Pearl در فضای آرام این رودخانه و به دور از هیا هو و شلوغی بانکوک، تجربه ای به یاد ماندنی برای گردشگران است.
سفر با قایق پاروئی کایکینگ درپوکت
سفر با قایق پاروئی کایکینگ درپوکتkayaking یکی از جاذبه های جزیره فی فی می باشد. که بسیار جالب و تفریحی است.
محل غواصی در جزیره فی فی پوکت
محل غواصی در جزیره فی فی پوکتبخشهای جنوبی این جزیره به سبب وجود مرجان ها زیبا و عمق زیاد برای غواصی بسیار مناسب است.
غار واکینگ کیو در پوکت
غار واکینگ کیو در پوکتغار واکینگ کیو در جزیره فی فی کوچک واقع و به مساحت ۲/۳ کیلومتر مربع می باشد و نام آن را از نقش های روی دیوار غار گرفته اند.
آب و هوای پوکت
در ژانویه آب و هوای پوکت به حدودا ۳/۲۳ درجه بالای صفر می رسد و در سپتامبر میزان بارندگی ۵/۳۸۶ میلی متر در ژانویه درجه حرارت ۹/۲۳ و در مارس ۸/۳۳ میلی متر می باشد. طبق معمول همیشگی آب و هوای تایلند گرم است و بارندگی شدیدی در بعضی وقتها پیش می آید که گردشگران عزیز از باران شدید و ناگهانی حریت زده می شوند.
رستوران های ایرانی پوکت
رستوران پاد ایران پوکت
رستوران پاد ایران پوکت غذاهای لذیذ ایرانی در پوکت.آدرس : خیابان ۲۰۰ یادوم ،۱۰۰متربعد از جانگ سیلون،داخل کوچه لادیوا،ساحل پاتنگ.جزیره پوکت.تایلندتلفن : ۶۶۸۹۰۰۵۸۰۴۲ – ۶۶۷۶۳۴۰۵۱۰
رستوران تهران پوکت
رستوران تهران پوکتباز هم غذای لذیذ ایرانی در تایلند با قیمت مناسب در رستوران پاتوق.آدرس : ساحل پاتونگ -روبروي دوآنجيت هتل -دي جي پلازافکس: ۳۴۳۷۰۲ ۷۶ ۰۰۶۶موبایل: ۴۷۲۵۵۰۰ ۸۷ ۰۰۶۶
رستوران پاتوق پوکت
رستوران پاتوق پوکت غذاهای ایرانی و لذیذ بسیار خوشمزه در رستوران پاتوق آدرس : ساحل پاتونگ -روبروي دوآنجيت هتل -دي جي پلازا تلفن: ۲۲۲۱۷ ۷۶ ۰۰۶۶فکس: ۳۴۳۷۰۲ ۷۶ ۰۰۶۶موبایل: ۱۰۴۷۳۸۷ ۸۷

پاسخی بگذارید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه ها از نویسندگان آنها، و نه لزوما دیدگاه های پورتال bookyourtravel اینترنت. درخواست از توهین، ادای سوگند و بیان مبتذل خودداری کنند. ما حق هر نظر را حذف کنید بدون توضیحات اطلاع قبلی.

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد. فیلد ها مورد نیاز با امضا *

*
*